Privatumo politika

Šis puslapis reglamentuoja www.anyksciuskelbimai.lt privatumo politiką, susijusią su pagrindiniais asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principais.

Informacijos rinkimas ir panaudojimas

Jūsų informacija yra naudojama siekiant tinkamai suteikti Jums savo paslaugas bei svetainės funkcionalumo tobulinimui.

Renkamos informacijos rūšys

Asmeninė informacija

Naudojantis mūsų paslaugomis galime paprašyti pateikti asmeninę informaciją, kuri padės Jus identifikuoti asmeniškai (Asmeninė informacija). Tokia informacija būtų galima laikyti elektroninio pašto adresą, telefono numerį ir slapukus.

Naudojimosi duomenys

Mes taip pat renkame informaciją apie paslaugų naudojimasi (Naudojimosi Duomenys). Tokia informacija gali būti Jūsų kompiuterio IP adresas, naršyklės duomenys, lankomi mūsų svetainės puslapiai, unikalių įrenginių identifikavimas bei kiti diagnostiniai duomenys

Slapukai

Mes naudojame slapukus norėdami surinkti tam tikrą informaciją apie vartotojo elgseną svetainėje.

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu bei unikaliu anonimišku identifikatoriumi. Puslapyje esantys slapukai yra siunčiami į naršyklę ir išsaugomi Jūsų įrenginyje.

Galite naršyklei nurodyti visiškai arba dalinai atsisakyti slapukų naudojimo. Atsisakius slapukų naudojimo gali būti, kad negalėsite naudotis visomis mūsų paslaugomis.

Mūsų naudojamų slapukų pavyzdžiai:
Sesijų slapukai. Naudojami vartotojų identifikavimui iš jų veiksmų vykdymui.
Saugumo slapukai. Naudojami saugumo tikslams.

Informacijos Naudojimas

anyksciuskelbimai.lt surinktą informaciją naudoja siekdami:
• Teikti ir prižiūrėti paslaugas;
• Gauti vertingą informaciją, kuri padeda tobulinti mūsų paslaugas;
• Stebėti, kaip yra naudojamos mūsų paslaugos;
• Rasti, išspręsti ar užkirsti kelią atsirandančioms problemoms;

Jūsų informacija, įskaitant asmeninius duomenis, gali būti perkelta ir tvarkoma kompiuteriuose, kurie yra ne Jūsų apylinkėje, mieste, šalyje, ar kitoje jurisdikcijoje, kurioje informacijos apsaugos įstatymai skiriasi nuo esančių pas mus.

Jeigu esate ne Lietuvoje ir sutinkate mums pateikti informaciją, atkreipkite dėmesį į tai, kad mes informaciją, įskaitant asmeninę informaciją, perkeliame ir apdorojame Lietuvoje.

anyksciuskelbimai.lt imsis visų reikalingų priemonių užtikrinti, kad jūsų informacija būtų saugi, o privatumo politikos butų laikomasi. Jūsų asmeninė informacija nebus perduota kitai organizacijai ar valstybei, išskyrus atvejus, kuomet nustatoma tinkama suteiktų duomenų ir asmeninės informacijos kontrolė.

Duomenų atskleidimas

anyksciuskelbimai.lt gali atskleisti Jūsų asmeninius duomenis įsitikinus, kad jie yra būtini norint:
• Laikytis teisinių įsipareigojimų;
• Apsaugoti ir ginti anyksciuskelbimai.lt teises bei turtą;
• Tirti ar užkirsti kelią galimiems paslaugų teikimo pažeidimams;
• Užtikrinti vartotojų, naudojančių mūsų paslaugas, asmeninį saugumą;
• Apsisaugoti nuo teisinės atsakomybės;

Duomenų Saugumas

Jūsų informacijos saugumas yra svarbus, tačiau reikėtų prisiminti, kad jokia transakcija internetu negali būti saugi 100 procentų. Nepaisant to, kad mes stengiamės naudoti komerciškai korektiškas priemones siekiant apsaugoti Jūsų duomenis, vis tiek negalime garantuoti visiško saugumo.

Paslaugų Tiekėjai

Mes turime teisę įdarbinti trečiąsias šalis siekdami patobulinti savo teikiamas paslaugas. Šios šalys mūsų vardu gali teikti paslaugas bei analizuoti jų naudojimą.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninių duomenų tik atlikti konkretiems tikslams mūsų vardu ir yra įpareigotos neatskleisti informacijos bei nenaudoti jos jokiais kitais tikslais.

Analizė

Norėdami stebėti ir analizuoti mūsų paslaugas galime į pagalbą pasitelkti trečiąsias šalis.

Google Analytics

Google Analytics yra Google siūloma žiniatinklio analizės paslauga, kuri seka ir teikia pranešimus apie puslapio lankomumą. Google naudoja surinktus duomenis analizuoti mūsų teikiamas paslaugas. Google gali panaudoti surinktus duomenis savo reklamos tinklo tikslams.

Galite atsisakyti suteikti Google Analytics prieigą prie savo duomenų. Jums tereikia į savo naršyklę įdiegti Google Analytics atsisakymo priedą. Šis priedas užkerta kelią JavaScript (ga.js, analytics.js, bei dc.js) dalintis informacija su Google Analytics apie apsilankymus svetainėje.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Google privatumo politiką, apsilankykite jų puslapyje adresu https://policies.google.com/privacy?hl=en

Nuorodos į kitus puslapius

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitus puslapius, kurių mes nevaldome. Jei paspausite ant tokios nuorodos, būsite nukreiptas į tą puslapį. Rekomenduojame susipažinti su šių puslapių privatumo politika.

Mes nesame atsakingi ir nekontroliuojame kitų puslapių turinio, privatumo politikos ar jų vykdomos praktikos.

Vaikų privatumas

Mūsų teikiamos paslaugos neliečia žmonių, jaunesnių negu 18 metų (Vaikai);
Mes nerenkame asmeninės informacijos iš jaunesnių, negu 18 metų, žmonių. Jeigu Jūs esate tėvas ar globėjas ir sužinote, kad Jūsų vaikai mums pateikė savo asmeninius duomenis be Jūsų sutikimo, mes nedelsiant imsimės visų priemonių pašalinti šią informaciją iš mūsų serverių

Privatumo Politikos Pakeitimai

Mes pasiliekame teisę keisti privatumo politiką.

Patariame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką ir atkreipti dėmesį į pasikeitimus. Privatumo politikos pokyčiai įsigalioja nuo to momento, kai jie yra paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jeigu turite kokių nors klausimų, susijusių su šia Privatumo Politika, su mumis galite susisiekti:

El. paštu: info@anyksciuskelbimai.lt
Kontaktinės formos pagalba: https://www.anyksciuskelbimai.lt/kontaktai